יום ו', יט’ באייר תשע”ו
אסלאם אתאיזם כתות המרכז להסברה הוצאת הספרים פורומים
לימודים אקדמיים במכון י.נ.ר מחלקה להסברה יהודית ומניעת התבוללות
מדוע התפטר האפיפיור? ביקורו בבית כנסת בגרמניה במקום במיסה חשובה מסגיר את התשובה
 
האם ישו הוא משיח התנך לו אנו מצפים? (או יותר נכון - מדוע הוא לא!!!)

 
מדוע התפטר האפיפיור?!
 
 
טיול ניצולי כתות ודתות בירושלים - חנוכה
 
דני עוזב את הכנסייה לאחר לימוד "בספר על פתחה של רומי"
 
 
 
משפחה שקראה את הספר "על פתחה של רומי", עזבו את הנצרות ושבו אל יהדותם!!!
 
הרב דניאל עשור בויכוח מול המסיונר דן סרד
 
הרב כדורי והסילוף השקרי של היהודים המשיחיים!
גלות שבטי ישראל באפריקה - מפות ישנות מראות שאזור גאנה ידוע כמקום מושבם של השבטים
מפות ישנות של אפריקה ומוכיחות שכבר ב1780 ידעו הנוצרים הלבנים שיש שבטים ישראלים ויהודים באזור אפריקה ומערב אפריקה בכלל בכלל וטוגו גאנה, חוף השנהב בפרט. חלק קטן משבט יהודה ולוי הצטרפו אל שבטי אפרים, גד וזבולון לאפריקה והנהיגו את השבטים הגדולים מהם שם.
תגובות: 0   צפיות: 39
טקסי ההכתרה של הוד מלכותו המלך האי באפריקה ובוושינגטון
סיפורו הבלעדי של מלך גוטו גאנה המצהיר שהוא מלך על עשרת השבטים האבודים (36 מיליון איש) ושהם השבטים העבריים בביקור בישראל עם תרגום של הרב דניאל עשור.
מלך של כל מלכי שבטים שקוראים לעצמם שבטים יהודים בטוגו גנה מניח תפילין בקבר דוד
ההשתלטות החמורה של המיסיון והנצרות על מדינת היהודים
הטבלה המונית ברעננה בגיבוי ביהמ"ש הישראלי, טקס תפילה נוצרי של אלפי אוונגליסטים בארנה בירושלים לניצור העם היהודי - איך ממדינת היהודים הפכה המדינה היהודית למדינה שמאפשרת תפילה נוצרית המונית לניצור עם ישראל בארץ הקודש? פשוט מאוד! מנהיגי המדינה ושועיה קיבלו הרבה כסף כדי לסתום את הפה ולתת להם לעשות כאן כרצונם...
תגובות: 0   צפיות: 97
ההשתלטות החמורה של המיסיון והנצרות על מדינת היהודים
הטבלה המונית ברעננה בגיבוי ביהמ"ש הישראלי, טקס תפילה נוצרי של אלפי אוונגליסטים בארנה בירושלים לניצור העם היהודי - איך ממדינת היהודים הפכה המדינה היהודית למדינה שמאפשרת תפילה נוצרית המונית לניצור עם ישראל בארץ הקודש? פשוט מאוד! מנהיגי המדינה ושועיה קיבלו הרבה כסף כדי לסתום את הפה ולתת להם לעשות כאן כרצונם...
תגובות: 0   צפיות: 60
בין פרעה למשה - סיפורה של נוצרייה קופטית מאלכסנדרייה שרוצה להתגייר
לאחר שלמדה תואר ראשון ושני בדתות בארצה - מצריים, החליטה הלה (בעברית הילה) שהרעיון הנוצרי הוא שקר גמור וכי היא מעוניינת להתגייר ולהיות יהודיה. את ההסבר התאולוגי להחלטתה היא כתבה בתור עבודה סמינריונית לתואר שני בדתות. היא הגיעה עם קבוצת צליינים ממצריים לישראל דרך ירדן וניסתה ליצור קשר עם העם היהודי לצורך גיור וכדי להישאר בישראל, אולם חוקי המדינה לא אפשרו לה זאת והיא נאלצה לשוב על עקבותיה לירדן ומשם למצריים. כאשר הייתה בישראל פגשה את אשת הרב עשור פגישה מרגשת ונשארה עמה בקשר דרך הפייסבוק. על הכמיהה לישראל, האהבה לעם ישראל ודתו, האמונה החזקה ביהדות והסכנות האורבות לנוצרייה במצרים מצד האסלאם וגורמי הטרור בכתבה הבאה באתר מאמע
תגובות: 0   צפיות: 67
כיצד זורם כסף נוצרי ליהודה ושומרון
רבי שמעון בר יוחאי אמר על מלכות אדום - כל שעשו לעצמם עשו. האם מותר לקחת כספים מהנוצרים האדומים המעוניינים לנצר את עם ישראל דרך כספים אלו? חשבון נפש נוקב ערב לג בעומר התש"ע
סוף סוף זה יצא לאור! דוקו דרמה באנגלית על חייו ופועלו של הרב דניאל עשור - מומלץ!!
הקרן לידידות - מה מניע נוצרים אוונגליסטים לתרום מיליארדים ליהודים בישראל - כל האמת הכואבת PDF להורדה
מאמר של הרב דניאל עשור בעניין האמונה הנוצרית האוונגליסטית המכונה בשם "הריסטוריישין" (restoration - השיבה) שמשמעותה היא השיבה של יש"ו בביאתו השנייה בעתיד ואמונתם המקבילה ב"ריסטורייישן אוף ישראל" אשר משמעותה האמתית איננה חגיגת "שיבת ישראל לארצו" במובן הגשמי בלבד, אלא סמל מובהק לכך שסוף סוף החל התהליך הנבואי ההדרגתי לפיו ישראל חוזרים עתה אט אט לאמונה האמתית, שאחריתה הוא קבלתו של יש"ו עליהם כאלוהי ישראל!
יהודיה שרצתה להתחתן עם בן של כומר וחזרה בה לאחר קריאת הספר 'על פתחה של רומי'

מה גורם ליהודייה ישראלית לרצות להתחתן עם בן של כומר? האמת שהיא פשוט לא ידעה. היא יצאה עם בחור נחמד ונסעה להכיר את ההורים שלו בחו"ל ואז גילתה שהוא בעצם לא כל כך יהודי והוא גם בן של כומר.
מערבולת רוחנית
מומחים בארץ ובעולם קבעו שהכת "עדי השם" היא כת מסוכנת. למרות זאת הם מבצעים הטבלה המונית ברעננה בחסות ביהמ"ש הישראלי
עדי השם הם כת מסוכנת. כך קבעו מומחים בנושא בארץ ובעולם. בארץ ובעולם סולדים מכת זו וכל זאת אינו מונע מביהמ"ש הישראלי לגבות טקס הטבלה המוני שלהם במתנ"ס ברעננה. זאת בעקבות כחש ורמייה של הכת, שמציגים את עצמם כאוהבי ישראל למרות שהם לא, כקרבנות שלטון היטלר למרות שישנם מכתבים מפורשים שהם ניסו לשתף אתו פעולה (ורק הוא לא רצה כל כך..)
תגובות: 0   צפיות: 79
זוג יהודים מבוגר - מנהיגי כת עדי השם בברזיל עזבו את הכנסייה שלהם והנהגתה לאחר קריאת הספר 'על פתחה של רומי'
זוג יהודים מבוגר שהגיע לישראל לביקור הפתיע את משפחתו היהודית שגילו שהם מנהיגי כת עדי השם בברזיל. הם קיבלו את הספר 'על פתחה של רומי' באנגלית והחלו לקרוא אותו בארץ. התוצאות היו מרחיקות לכת...
תגובות: 0   צפיות: 45
היכל התמורות - מהו היכל התמורות? מהי האשליה של היצר הרע?
כיצד פועל החילוף בין בן המלך ובן השפחה בהיכל התמורות וכיצד ניתן לנצח את היצר הרע? מהו תפקידו של משיח בן דוד וכיצד יגבור על היכל התמורות? כיצד כל זה מתקשר לסדר עולמי חדש?
תגובות: 0   צפיות: 5
To the Jewish Community - End of Time
נעה חסיד - חסידת אומות עולם - מסבירה שיש לה את הכלים לעצור את ההסתה הערבית באמצעות הסברה שמתאימה להם. היא הקימה מרכז לשלום ומוכנה ללמד את הנושא. מיהי ומהם עקרונותיה?
נשים יהודיות מתאהבות בפלסטינאים, מתאסלמות, ועוזבות את הבית כדי לחיות בשטחים (תמונה מהסרט ובאתר מאקו)
בסרטון הבא מוצגים סיפורי 'הצלחה' של נשים יהודיות שהתאסלמו והקימו משפחה עם ערבי. הן מאמינות באסלאם, הן צנועות, הן מאוהבות, הן רוצות שלום. מה אם כן האמת? האם ניתן למנוע את התופעה בשורשה בדרך של הסברה? וגם: האם האם ניתן לגשר על הקונפליקט היהודי - מוסלמי בדרך של התבוללות או שבעצם זוהי נקודה שבה ניצח האסלאם את היהדות במאבק בין שתי הדתות? ומה מקומה של התקשורת הישראלית בפתרון השאלות הללו.
תגובות: 0   צפיות: 367
קריאת קודש בלג בעומר
לג בעומר הוא יום מאוד מסוגל לתפילות. מצבו של עם ישראל אינו טוב. מכל כיוון קמים עלינו. כעת ממש מדינת ישראל הופכת את עורה ממדינת היהודים למדינת כל אזרחיה בדרכים שונות. לגיטימציה לנצרות, להפקרות, להתבוללות ולרמיסת הדת היהודית בתקשורת, בחוקים, בחילולי שבת המוניים, בחיסול משפטי של מוסד הרבנות (ראו החלטת היועץ המשפטי לממשלה שמי שרוצה תעודת כשרות אינו חייב לבקשה מהרבנות, הוא יכול להצהיר על כשרותו בעצמו...) ולהלן קריאה להתחזקות בתפילה והסיבות לקריאה - כדאי להפיץ!
תגובות: 0   צפיות: 35
ביום הזיכרון לחללי צהל אנחנו כואבים את הנופלים במערכות ישראל
ואולי היינו צריכים לקנא בהם על המקום הכי גבוה אליו ניתן להגיע בגן עדן? נתמקד לרגע בנופלים האמתיים - באלו שמאבדים את העולם הבא שלהם כשהם מתנצרים, מתאסלמים, נופלים לכתות או סתם מתבוללים.
תגובות: 0   צפיות: 25

Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS