יום ו', כז’ בכסלו תשע”ה
 
 
לימודים אקדמיים במכון י.נ.ר מחלקה להסברה יהודית ומניעת התבוללות
 
 
( Life Story of Rav Daniel Asore in English (part 1
 
מדוע התפטר האפיפיור?!
 
 
שווה לצפות - פיזיקאי לא יהודי שמוכיח את קיומו של אלוקים מדעית ובהומור!!!
 
מדוע התפטר האפיפיור? ביקורו בבית כנסת בגרמניה במקום במיסה חשובה מסגיר את התשובה
לל
 
הרב כדורי והסילוף השקרי של היהודים המשיחיים!
 
ספר חדש על האסלאם יצא לאור! סתירות בקוראן ולמה המוסלמים לא יכולים להשלים עם קיומנו פה!!!
 
האם ישו הוא משיח התנך לו אנו מצפים? (או יותר נכון - מדוע הוא לא!!!)

 
הרב דניאל עשור בויכוח מול המסיונר דן סרד
 
הכומר הקתולי הצרפתי לשעבר - יוסף ברטו - מספר מדוע עזב את הכנסייה והתגייר

צרפתית עם תרגום סימולטני לעברית
 
טיול ניצולי כתות ודתות בירושלים - חנוכה
 
דני עוזב את הכנסייה לאחר לימוד "בספר על פתחה של רומי"
 
 
 
משפחה שקראה את הספר "על פתחה של רומי", עזבו את הנצרות ושבו אל יהדותם!!!
מערבולת רוחנית
הקרן לידידות - מה מניע נוצרים אוונגליסטים לתרום מיליארדים ליהודים בישראל - כל האמת הכואבת PDF להורדה
הרב דניאל עשור מסביר על פי כל גדולי ישראל בדורות האמתיים ומתייחס לפסיקת הרבנים מלמד, סתיו ורבינוביץ'
מאמר של הרב דניאל עשור בעניין האמונה הנוצרית האוונגליסטית המכונה בשם "הריסטוריישין" (restoration - השיבה) שמשמעותה היא השיבה של יש"ו בביאתו השנייה בעתיד ואמונתם המקבילה ב"ריסטורייישן אוף ישראל" אשר משמעותה האמתית איננה חגיגת "שיבת ישראל לארצו" במובן הגשמי בלבד, אלא סמל מובהק לכך שסוף סוף החל התהליך הנבואי ההדרגתי לפיו ישראל חוזרים עתה אט אט לאמונה האמתית, שאחריתה הוא קבלתו של יש"ו עליהם כאלוהי ישראל!
דניאל עשור מספר על הצורך באנשי מקצוע שיחלצו אנשים מדתות וכתות ומראיין שני ניצולים
זוהי לא כתבה רגילה - הבאנו כאן ויכוח מפורום רוטר סקופים הנסוב על הארכאולוגיה בהר ציון שמוכיחה את דבר התנך שדוד חי ונקבר בהר ציון - לעומת הממצאים של גבעת העופל הנחשבת בטעות מכוונת על ידי החוקרים ל'עיר דוד' העיר שבה חי דוד. הניק 'ליאו מסי' מצדד בצד הארכאולוגים שטוענים שעיר דוד נמצאת למרגלות הר הבית והניק 'השכנה' מצדד בצד הטוען שדוד חי ונקבר בהר ציון - לשיפוטם של הקוראים!!
עריכת המיסה בהר ציון אינה מסר של שלום עבור העם היהודי, כי אם מסר של מאבק דתי ביהדות!
הידעתם שבטקס המיסה שיערוך האפיפיור מעל קבר דוד המלך שותים את דמו של ישו ואוכלים את בשרו? הידעתם שאסור להתפלל וללמוד תורה מתחת לכנסייה? הידעתם שהאפיפיור הנוכחי הפך את האפיפיור ששיתף פעולה עם הנאצים לקדוש? הידעתם שזה לא מוסרי לתת שטחים שהם נכסי היהדות לדת שרצחה יהודים במשך אלפי שנים? זאת ועוד בראיון של הרב דניאל עשור לרדיו קול חי ערב בואו של האפיפיור לישראל
סוף סוף זה יצא לאור! דוקו דרמה באנגלית על חייו ופועלו של הרב דניאל עשור - מומלץ!!
ושוב אנו עונים להתקפת הכנסייה היהודית משיחית והפעם על הרבי מלובביץ'. הם טוענים שיש"ו ראוי להיקרא משיח יותר מהרבי ואנחנו שוללים את הטענות שלהם מתוך הפסוקים שהם בעצמם מביאים כראיות. מידה כנגד מידה!!
הכנסייה היהודית משיחית פרסמו ביוטיוב סרטון 'התוקף' את ספרו של הרב דניאל עשור 'על פתחה של רומי'. להלן תוכלו לקרוא את תגובת הרב עשור כאשר בתמציתיות - שוב הכנסייה מסלפת פירושים על ידי הוצאתם מהקשרם המלא ובזדוניות משתמשת בשקריה כדי להונות את הציבור. יקרא הציבור וישפוט!!!
לכל מי שמאמין לפירוש הכנסייה שפרק ישעיהו נ"ג מדבר על יש"ו ולא על עם ישראל - כדאי לכם לצפות במצגת זו כדי להבין שעבדו עליכם בעיניים! וגם למיסיונרים שמפרסמים את השטויות של הכנסייה - כנסו!
איתן בר ומוטי ועקנין - זוג מיסיונרים מהכנסייה הנוצרית תקפו בסרטון יוטיוב את הרבנים אמנון יצחק, יחזקאל סופר ואת הרב עשור - הרב עשור עונה להם - להלן הדברים הכתובים
הרב דניאל עשור ברדיו קול חי מסביר על המרכז להסברה יהודית
פרומו לסרט של הבמאי יובל עובדיה לסיפור חייו של דניאל עשור "flight to eternity"
לסרטים נוספים של הרב עשור...
00:51 (20/01/13) עורך ראשי
מתוך הספר 'חמשת אבני הקלע' של דוד בן משה
מה יכול למנוע התבוללות עם המגזר הערבי? בימים האחרונים התפרסמה בכל הארץ הזמנה ל'חתונה' בין יהודייה וערבי. כל ארגוני הקירוב והתשובה פרסמו התנגדות נגד התופעה. ארגון להב"ה אף קראו ברשתות הוואצאפ לבוא ולהפגין מול הזוג ומשפחותיהם, והפגינו. חברי כנסת ונשיא המדינה תמכו בנישואי התערובת והמדינה געשה. מי שאי פעם טיפל ברצינות ומקצועיות בבעיית ההתבוללות יודע שטיפול עושים בשקט, בשיחות רציניות ומעמיקות ולא בהפגנות ורעש.והשיטה שהכי עובדת (מוכח) - הסבר מעמיק על מהות האסלאם ויחסו של הקוראן אל האישה ואל האישה היהודייה בפרט, היא פעילות המניעה הכי טובה לבנות שהולכות אחר ליבן - לשם.
 
הרב דניאל עשור ממובילי המאבק נגד המסיונרים בישראל, מזהיר כי ההתבוללות עם ערבים, היא כאין ואפס לעומת המרת הדת הנוצרית.
 
 
 
 
ספר חדש היוצא לאור בקרוב "יש אלוקים!" שעוסק במדע, אתאיזם, אבולוציה, תורת האיאוגניקה והשלכותיה המעשיות בימינו אנו, פרי עטו של דוד ב"י. להלן פרק העוסק בהוכחת מציאות כוח עליון מתוך חוקי הפיסיקה הבסיסיים ביותר.
 
 
סיפור חייו של הרב דניאל עשור בהמשכים כפי שפורסם במגאזין promise עכשיו גם כאן!
 
 
מעמד הר סיני וקבלת התורה, כדוגמא לקשר שבין איש ואשתו. מאין שואבים את ההשראה?
 
 
לקריאת מאמרים נוספים מאת הרב דניאל עשור...
 
 
האם הם זרם נוסף ביהדות כמו שהם מנסים להציג את עצמם? או שאולי זו אחת מהשיטות של הכנסייה לקבל לגיטימציה בקרב עם ישראל? מיהם היהודים המשיחיים
 
 
מיהם עדי השם ומה אמונתם, מה הקשר שלהם לנאציזם ולהיטלר? האם נרדפו בשואה כפי שהם טוענים או שלהיפך - שיתפו פעולה (כפי שמוכיחים מסמכים היסטוריים)
 
 
מיהם כת ההארי קרישנה? מה היא התאולוגיה בה הם מאמינים? מדוע מתרחקים מאמיני הארי קרישנה מקרוביהם? המאמר עונה על שאלות אלו, מציג סתירות בתורתם ועורך מספר הקבלות בין התאולוגיה שלהם לתאולוגיה היהודית.
 
 
 
 
סיפור שהתחיל בלוויה של אישה צעירה הסתיים במשפחה שלמה שעלו לארץ לאחר נתק והתבוללות של שנים רבות בנכר. השמות בדויים אבל הסיפור אמת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב דניאל עשור מסביר את היקף הפעילות המסיונרית ברחבי הארץ את גודל הסכנה הנשקפת מאמונתם מספר על המפעלים האחרונים של המסיון ועל הצורך להרים את רמת המודעות להשיב מלחמת הסברה השערה
 
 
ללמוד מחדש על המרכיבים היסודיים ביותר של תשובה ועבודת השם האמיתית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
להאזנה לשיעורים נוספים בעברית של הרב עשור...