יום ש', כט’ בניסן תשע”ה
אסלאם אתאיזם כתות המרכז להסברה הוצאת הספרים פורומים
לימודים אקדמיים במכון י.נ.ר מחלקה להסברה יהודית ומניעת התבוללות
 
 
מדוע התפטר האפיפיור? ביקורו בבית כנסת בגרמניה במקום במיסה חשובה מסגיר את התשובה
לל
 
האם ישו הוא משיח התנך לו אנו מצפים? (או יותר נכון - מדוע הוא לא!!!)

 
מדוע התפטר האפיפיור?!
 
 
 
טיול ניצולי כתות ודתות בירושלים - חנוכה
 
דני עוזב את הכנסייה לאחר לימוד "בספר על פתחה של רומי"
 
 
 
משפחה שקראה את הספר "על פתחה של רומי", עזבו את הנצרות ושבו אל יהדותם!!!
 
הרב דניאל עשור בויכוח מול המסיונר דן סרד
 
הרב כדורי והסילוף השקרי של היהודים המשיחיים!
 
( Life Story of Rav Daniel Asore in English (part 1
 
ספר חדש על האסלאם יצא לאור! סתירות בקוראן ולמה המוסלמים לא יכולים להשלים עם קיומנו פה!!!
 
שווה לצפות - פיזיקאי לא יהודי שמוכיח את קיומו של אלוקים מדעית ובהומור!!!
 
כיצד זורם כסף נוצרי ליהודה ושומרון
רבי שמעון בר יוחאי אמר על מלכות אדום - כל שעשו לעצמם עשו. האם מותר לקחת כספים מהנוצרים האדומים המעוניינים לנצר את עם ישראל דרך כספים אלו? חשבון נפש נוקב ערב לג בעומר התש"ע
זוהי לא כתבה רגילה - הבאנו כאן ויכוח מפורום רוטר סקופים הנסוב על הארכאולוגיה בהר ציון שמוכיחה את דבר התנך שדוד חי ונקבר בהר ציון - לעומת הממצאים של גבעת העופל הנחשבת בטעות מכוונת על ידי החוקרים ל'עיר דוד' העיר שבה חי דוד. הניק 'ליאו מסי' מצדד בצד הארכאולוגים שטוענים שעיר דוד נמצאת למרגלות הר הבית והניק 'השכנה' מצדד בצד הטוען שדוד חי ונקבר בהר ציון - לשיפוטם של הקוראים!!
עריכת המיסה בהר ציון אינה מסר של שלום עבור העם היהודי, כי אם מסר של מאבק דתי ביהדות!
הידעתם שבטקס המיסה שיערוך האפיפיור מעל קבר דוד המלך שותים את דמו של ישו ואוכלים את בשרו? הידעתם שאסור להתפלל וללמוד תורה מתחת לכנסייה? הידעתם שהאפיפיור הנוכחי הפך את האפיפיור ששיתף פעולה עם הנאצים לקדוש? הידעתם שזה לא מוסרי לתת שטחים שהם נכסי היהדות לדת שרצחה יהודים במשך אלפי שנים? זאת ועוד בראיון של הרב דניאל עשור לרדיו קול חי ערב בואו של האפיפיור לישראל
סוף סוף זה יצא לאור! דוקו דרמה באנגלית על חייו ופועלו של הרב דניאל עשור - מומלץ!!
האם חז'ל טענו שמשיח לא חייב להיות בן לאב ביולוגי בשר ודם? ומהי האמת על רבי משה הדרשן
הקרן לידידות - מה מניע נוצרים אוונגליסטים לתרום מיליארדים ליהודים בישראל - כל האמת הכואבת PDF להורדה
הרב דניאל עשור מסביר על פי כל גדולי ישראל בדורות האמתיים ומתייחס לפסיקת הרבנים מלמד, סתיו ורבינוביץ'
מאמר של הרב דניאל עשור בעניין האמונה הנוצרית האוונגליסטית המכונה בשם "הריסטוריישין" (restoration - השיבה) שמשמעותה היא השיבה של יש"ו בביאתו השנייה בעתיד ואמונתם המקבילה ב"ריסטורייישן אוף ישראל" אשר משמעותה האמתית איננה חגיגת "שיבת ישראל לארצו" במובן הגשמי בלבד, אלא סמל מובהק לכך שסוף סוף החל התהליך הנבואי ההדרגתי לפיו ישראל חוזרים עתה אט אט לאמונה האמתית, שאחריתה הוא קבלתו של יש"ו עליהם כאלוהי ישראל!
פרומו לסרט של הבמאי יובל עובדיה לסיפור חייו של דניאל עשור "flight to eternity"
מערבולת רוחנית
לכל מי שמאמין לפירוש הכנסייה שפרק ישעיהו נ"ג מדבר על יש"ו ולא על עם ישראל - כדאי לכם לצפות במצגת זו כדי להבין שעבדו עליכם בעיניים! וגם למיסיונרים שמפרסמים את השטויות של הכנסייה - כנסו!
איתן בר ומוטי ועקנין - זוג מיסיונרים מהכנסייה הנוצרית תקפו בסרטון יוטיוב את הרבנים אמנון יצחק, יחזקאל סופר ואת הרב עשור - הרב עשור עונה להם - להלן הדברים הכתובים
הכנסייה היהודית משיחית פרסמו ביוטיוב סרטון 'התוקף' את ספרו של הרב דניאל עשור 'על פתחה של רומי'. להלן תוכלו לקרוא את תגובת הרב עשור כאשר בתמציתיות - שוב הכנסייה מסלפת פירושים על ידי הוצאתם מהקשרם המלא ובזדוניות משתמשת בשקריה כדי להונות את הציבור. יקרא הציבור וישפוט!!!
ושוב אנו עונים להתקפת הכנסייה היהודית משיחית והפעם על הרבי מלובביץ'. הם טוענים שיש"ו ראוי להיקרא משיח יותר מהרבי ואנחנו שוללים את הטענות שלהם מתוך הפסוקים שהם בעצמם מביאים כראיות. מידה כנגד מידה!!
בסרטון הבא מוצגים סיפורי 'הצלחה' של נשים יהודיות שהתאסלמו והקימו משפחה עם ערבי. הן מאמינות באסלאם, הן צנועות, הן מאוהבות, הן רוצות שלום. מה אם כן האמת? האם ניתן למנוע את התופעה בשורשה בדרך של הסברה? וגם: האם האם ניתן לגשר על הקונפליקט היהודי - מוסלמי בדרך של התבוללות או שבעצם זוהי נקודה שבה ניצח האסלאם את היהדות במאבק בין שתי הדתות? ומה מקומה של התקשורת הישראלית בפתרון השאלות הללו.
מה יכול למנוע התבוללות עם המגזר הערבי? בימים האחרונים התפרסמה בכל הארץ הזמנה ל'חתונה' בין יהודייה וערבי. כל ארגוני הקירוב והתשובה פרסמו התנגדות נגד התופעה. ארגון להב"ה אף קראו ברשתות הוואצאפ לבוא ולהפגין מול הזוג ומשפחותיהם, והפגינו. חברי כנסת ונשיא המדינה תמכו בנישואי התערובת והמדינה געשה. מי שאי פעם טיפל ברצינות ומקצועיות בבעיית ההתבוללות יודע שטיפול עושים בשקט, בשיחות רציניות ומעמיקות ולא בהפגנות ורעש.והשיטה שהכי עובדת (מוכח) - הסבר מעמיק על מהות האסלאם ויחסו של הקוראן אל האישה ואל האישה היהודייה בפרט, היא פעילות המניעה הכי טובה לבנות שהולכות אחר ליבן - לשם.
מתוך הספר 'חמשת אבני הקלע' של דוד בן משה
כבשים שחורות, נוער שאיבד את הדרך במגזר החרדי. הם מכונים נוער נושר כי בגיל העשרה הם עוזבים את הישיבה ומתגלגלים אל הרחוב, לעבודות מזדמנות במקרה הטוב ולפשיעה במקרה הפחות טוב. הפתרון מתחיל בשורשו - בדיקה קטנה תגלה שהנער מתמודד ללא הצלחה עם שאלות באמונה. טיפול בשורש הרוחני של הבעיה יאפשר חזרה לתלם
בואו נקשיב לרגע לעדים שהיו שם ונבדוק תאולוגית האם הגיוני שאכן המעמד התרחש, שאכן כוח עליון התגלה לעם של עבדים שברחו ממצריים, האם התכנים היהודים הועברו בנאמנות בהיסטוריה? או שהכול היה השתלה בהיסטוריה או זיוף?
00:51 (20/01/13) עורך ראשי
איך זה קורה שאפילו חרדים נופלים למיסיון? צפו בכתבה שפורסמה בכיכר השבת על טיפול תאולוגי שנעשה במרכז להסברה יהודית ומניעת התבוללות. לאחרונה היו מספר פניות לעזרה דווקא מהמגזר החרדי.
תחום הקירוב הוא תחום שצריך להילמד לעומק ויש תכנים שחייבים להילמד ברמה אקדמית. הרב דניאל עשור עתיד ידע והצלחות בתחומים הרלוונטיים מעביר קורס אקדמי בתחום. קורס מטפל תאולוגי הוא קורס שמשלב לימודים אקדמיים ואפשרות לתואר, עם חוויה של לימוד לצורך קירוב. ויש גם מרכז לפניות ציבור בתשלום!
מהו מטפל תאולוגי? האם זהו מקצוע רווחי? האם ניתן להוסיף את המקצוע כנקודות לתואר מוכר? למי המקצוע הזה מתאים?
הרב דניאל עשור ברדיו קול חי מסביר על המרכז להסברה יהודית
דניאל עשור מספר על הצורך באנשי מקצוע שיחלצו אנשים מדתות וכתות ומראיין שני ניצולים
כיצד ומדוע יהודים ישראלים ממירים דת ומתבוללים והכי חשוב - איך מחזירים אותם הביתה ליהדות
 
הרב דניאל עשור ממובילי המאבק נגד המסיונרים בישראל, מזהיר כי ההתבוללות עם ערבים, היא כאין ואפס לעומת המרת הדת הנוצרית.
 
 
האם הם זרם נוסף ביהדות כמו שהם מנסים להציג את עצמם? או שאולי זו אחת מהשיטות של הכנסייה לקבל לגיטימציה בקרב עם ישראל? מיהם היהודים המשיחיים
 
 
מיהם עדי השם ומה אמונתם, מה הקשר שלהם לנאציזם ולהיטלר? האם נרדפו בשואה כפי שהם טוענים או שלהיפך - שיתפו פעולה (כפי שמוכיחים מסמכים היסטוריים)
 
 
מיהם כת ההארי קרישנה? מה היא התאולוגיה בה הם מאמינים? מדוע מתרחקים מאמיני הארי קרישנה מקרוביהם? המאמר עונה על שאלות אלו, מציג סתירות בתורתם ועורך מספר הקבלות בין התאולוגיה שלהם לתאולוגיה היהודית.
 
 
ספר חדש היוצא לאור בקרוב "יש אלוקים!" שעוסק במדע, אתאיזם, אבולוציה, תורת האיאוגניקה והשלכותיה המעשיות בימינו אנו, פרי עטו של דוד ב"י. להלן פרק העוסק בהוכחת מציאות כוח עליון מתוך חוקי הפיסיקה הבסיסיים ביותר.
 
 
מעמד הר סיני וקבלת התורה, כדוגמא לקשר שבין איש ואשתו. מאין שואבים את ההשראה?
 
 
סיפור חייו של הרב דניאל עשור בהמשכים כפי שפורסם במגאזין promise עכשיו גם כאן!
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב דניאל עשור מסביר את היקף הפעילות המסיונרית ברחבי הארץ את גודל הסכנה הנשקפת מאמונתם מספר על המפעלים האחרונים של המסיון ועל הצורך להרים את רמת המודעות להשיב מלחמת הסברה השערה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ללמוד מחדש על המרכיבים היסודיים ביותר של תשובה ועבודת השם האמיתית.
 
 
 
 
 
 
סיפור שהתחיל בלוויה של אישה צעירה הסתיים במשפחה שלמה שעלו לארץ לאחר נתק והתבוללות של שנים רבות בנכר. השמות בדויים אבל הסיפור אמת.