יום א', יז’ באדר ב' תשע”ט
אסלאם אתאיזם כתות המרכז להסברה הוצאת הספרים פורומים
 
מדוע התפטר האפיפיור? ביקורו בבית כנסת בגרמניה במקום במיסה חשובה מסגיר את התשובה
 
האם ישו הוא משיח התנך לו אנו מצפים? (או יותר נכון - מדוע הוא לא!!!)

 
מדוע התפטר האפיפיור?!
 
 
טיול ניצולי כתות ודתות בירושלים - חנוכה
 
דני עוזב את הכנסייה לאחר לימוד "בספר על פתחה של רומי"
 
 
 
משפחה שקראה את הספר "על פתחה של רומי", עזבו את הנצרות ושבו אל יהדותם!!!
 
הרב דניאל עשור בויכוח מול המסיונר דן סרד
 
הרב כדורי והסילוף השקרי של היהודים המשיחיים!
בירושלים קיימת תופעה של ארכאולוגיה ממומנת, מדוע? מה כוונותיו של הוותיקן לגבי ירושלים? בברזיל בסאן פאולו יש בניין ענק של בית המקדש, והכוהנים שם הם כמרים פרוטסטנטים. מה זה מסמל עבורנו? מה הקשר בין הוותיקן למצרים העתיקה? איך כל הנושאים הללו קשורים לסדר עולמי חדש ולאילומינטי? על זאת ועוד עונה הרב דניאל עשור בהרצאה זו.
האם יש קונספירציות בישראל בהר ציון ובקבר דוד המלך? מי מחולל אותן? מה היא ארכאולוגיה ממומנת ומה תפקידה בעיר העתיקה בירושלים? מה מתכנן הוותיקן לעשות עם ירושלים? האם תרבות מצרים קיימת בימינו והיכן?

בירושלים קיימת תופעה של ארכאולוגיה ממומנת, הארכאולוגים הכתירו את אזור וואדי סילואן כמקום משכנם של מלכי בית דוד ומתעלמים מתופעות ברורות של ארכאולוגיה מתקופת בית ראשון בהר ציון, מתעלמים מהתאמה מטרידה בין ספרי הקודש היהודים לבין הר ציון כמקום משכנם וקבורתם של מלכי בית דוד ועוד. מדוע?מדוע יש בעיה עם החותם של חזקיהו מלך יהודה שהתגלה לכאורה בוואדי סילואן? האם יתכן שהחותם אינו של המלך הצדיק חזקיהו? כיצד ניתן לדעת זאת? מה כוונותיו של הוותיקן לגבי ירושלים ומדוע הסטרא אחרא הנוצרי קתולי מתעניין כל כך בעיר הזאת? מסתבר שהם רוצים להפוך את ירושלים לבירתו של השטן בעצמו ואת מקום המקדש למקדש של עבודה זרה שאליה הם סוגדים. וגם קצת מידע על העבודה הזרה של הוותיקן, על האפיפיור השחור וה"אמונה" שלו ועוד. בברזיל בסאן פאולו יש בניין ענק של בית המקדש, והכוהנים שם הם כמרים פרוטסטנטים. מדובר בתופעה מקניטה במיוחד של גויים גמורים שמנסים להחליף ולחקות את עבודת הכוהנים בבית המקדש היהודי, בהשקעת ענק. מה הקשר בין הוותיקן למצרים העתיקה? עם מי תקשרו המצרים ועם מי מתקשרים היום ממשיכיהם בוותיקן? מסתבר שהם מתקשרים עם ישויות שליליות, שדים ועוד. איך כל הנושאים הללו קשורים לסדר עולמי חדש ולאילומינטי? על זאת ועוד עונה הרב דניאל עשור בהרצאה זו. *YouTube:sjCi9WQF9yQ* את הספרים של שפה ברורה בנושא יהדות מול נצרות (על פתחה של רומי), יהדות מול אסלאם (באוהלי קידר), יהדות מול כתות (אבני הקלע) ויהדות מול האתאיזם וקונספירציית סדר עולמי חדש (יש אלוקים) ניתן להשיג כאן ספרי הוצאת הספרים של שפה ברורה