יום א', יז’ באדר ב' תשע”ט
אסלאם אתאיזם כתות המרכז להסברה הוצאת הספרים פורומים
 
מדוע התפטר האפיפיור? ביקורו בבית כנסת בגרמניה במקום במיסה חשובה מסגיר את התשובה
 
האם ישו הוא משיח התנך לו אנו מצפים? (או יותר נכון - מדוע הוא לא!!!)

 
מדוע התפטר האפיפיור?!
 
 
טיול ניצולי כתות ודתות בירושלים - חנוכה
 
דני עוזב את הכנסייה לאחר לימוד "בספר על פתחה של רומי"
 
 
 
משפחה שקראה את הספר "על פתחה של רומי", עזבו את הנצרות ושבו אל יהדותם!!!
 
הרב דניאל עשור בויכוח מול המסיונר דן סרד
 
הרב כדורי והסילוף השקרי של היהודים המשיחיים!
הסברה כנגד ההסתה - ניתן לשכנע את הערבים לא לפגוע ביהודים
Arab Amy
נשים יהודיות מתאהבות בפלסטינאים, מתאסלמות, ועוזבות את הבית כדי לחיות בשטחים (תמונה מהסרט ובאתר מאקו)
בסרטון הבא מוצגים סיפורי 'הצלחה' של נשים יהודיות שהתאסלמו והקימו משפחה עם ערבי. הן מאמינות באסלאם, הן צנועות, הן מאוהבות, הן רוצות שלום. מה אם כן האמת? האם ניתן למנוע את התופעה בשורשה בדרך של הסברה? וגם: האם האם ניתן לגשר על הקונפליקט היהודי - מוסלמי בדרך של התבוללות או שבעצם זוהי נקודה שבה ניצח האסלאם את היהדות במאבק בין שתי הדתות? ומה מקומה של התקשורת הישראלית בפתרון השאלות הללו.
תגובות: -1   צפיות: -1
מה יכול למנוע התבוללות עם המגזר הערבי? בימים האחרונים התפרסמה בכל הארץ הזמנה ל'חתונה' בין יהודייה וערבי. כל ארגוני הקירוב והתשובה פרסמו התנגדות נגד התופעה. ארגון להב"ה אף קראו ברשתות הוואצאפ לבוא ולהפגין מול הזוג ומשפחותיהם, והפגינו. חברי כנסת ונשיא המדינה תמכו בנישואי התערובת והמדינה געשה. מי שאי פעם טיפל ברצינות ומקצועיות בבעיית ההתבוללות יודע שטיפול עושים בשקט, בשיחות רציניות ומעמיקות ולא בהפגנות ורעש.והשיטה שהכי עובדת (מוכח) - הסבר מעמיק על מהות האסלאם ויחסו של הקוראן אל האישה ואל האישה היהודייה בפרט, היא פעילות המניעה הכי טובה לבנות שהולכות אחר ליבן - לשם.
כשנתקעתי בליל חנוכה גשום לפני מספר שנים עם הרכב שלי בצפון, לא שיערתי שאני עומד למצוא את עצמי מתווכח בתוך כפר ערבי עם הפועלים שתיקנו את הרכב על אסלאם ועל מוחמד כדי להרגיע את השנאה הגואה סביבי. מסתבר שדווקא ההסכמה להסביר לערבים את טעויותיו של הקוראן של מוחמד הצילו את חיי, מפני שחלק מהשנאה שלהם נובעת מטענת מוחמד ש"היהודים שומרים את האור לעצמם כדי שלא ייהנו ממנו אחרים".
מה גרם ליובל (שם בדוי) להתאסלם בניכר וכיצד הוא השתכנע שהוא טועה וצריך לחזור ליהדותו? סיפור על מאבק זהות והתבררות בין יהדות לאסלאם