יום א', יז’ באדר ב' תשע”ט
אסלאם אתאיזם כתות המרכז להסברה הוצאת הספרים פורומים
מסיונרים בצבא - סרטון שמראה מסיונריות צעירות בבסיסי צהל

 
הרב כדורי והסילוף השקרי של היהודים המשיחיים!
 
 
מדוע התפטר האפיפיור? ביקורו בבית כנסת בגרמניה במקום במיסה חשובה מסגיר את התשובה
 
האם ישו הוא משיח התנך לו אנו מצפים? (או יותר נכון - מדוע הוא לא!!!)

 
מדוע התפטר האפיפיור?!
 
 
טיול ניצולי כתות ודתות בירושלים - חנוכה
 
דני עוזב את הכנסייה לאחר לימוד "בספר על פתחה של רומי"
 
 
 
משפחה שקראה את הספר "על פתחה של רומי", עזבו את הנצרות ושבו אל יהדותם!!!
מומחים בארץ ובעולם קבעו שהכת "עדי השם" היא כת מסוכנת. למרות זאת הם מבצעים הטבלה המונית ברעננה בחסות ביהמ"ש הישראלי
עדי השם הם כת מסוכנת. כך קבעו מומחים בנושא בארץ ובעולם. בארץ ובעולם סולדים מכת זו וכל זאת אינו מונע מביהמ"ש הישראלי לגבות טקס הטבלה המוני שלהם במתנ"ס ברעננה. זאת בעקבות כחש ורמייה של הכת, שמציגים את עצמם כאוהבי ישראל למרות שהם לא, כקרבנות שלטון היטלר למרות שישנם מכתבים מפורשים שהם ניסו לשתף אתו פעולה (ורק הוא לא רצה כל כך..)
תגובות: -1   צפיות: -1
זוג יהודים מבוגר - מנהיגי כת עדי השם בברזיל עזבו את הכנסייה שלהם והנהגתה לאחר קריאת הספר 'על פתחה של רומי'
זוג יהודים מבוגר שהגיע לישראל לביקור הפתיע את משפחתו היהודית שגילו שהם מנהיגי כת עדי השם בברזיל. הם קיבלו את הספר 'על פתחה של רומי' באנגלית והחלו לקרוא אותו בארץ. התוצאות היו מרחיקות לכת...
תגובות: -1   צפיות: -1
האם הם זרם נוסף ביהדות כמו שהם מנסים להציג את עצמם? או שאולי זו אחת מהשיטות של הכנסייה לקבל לגיטימציה בקרב עם ישראל? מיהם היהודים המשיחיים
מיהם עדי השם ומה אמונתם, מה הקשר שלהם לנאציזם ולהיטלר? האם נרדפו בשואה כפי שהם טוענים או שלהיפך - שיתפו פעולה (כפי שמוכיחים מסמכים היסטוריים)
הרב דניאל עשור בויכוח מול המסיונר דן סרד
לכל מי שמאמין לפירוש הכנסייה שפרק ישעיהו נ"ג מדבר על יש"ו ולא על עם ישראל - כדאי לכם לצפות במצגת זו כדי להבין שעבדו עליכם בעיניים! וגם למיסיונרים שמפרסמים את השטויות של הכנסייה - כנסו!
איתן בר ומוטי ועקנין - זוג מיסיונרים מהכנסייה הנוצרית תקפו בסרטון יוטיוב את הרבנים אמנון יצחק, יחזקאל סופר ואת הרב עשור - הרב עשור עונה להם - להלן הדברים הכתובים
הכנסייה היהודית משיחית פרסמו ביוטיוב סרטון 'התוקף' את ספרו של הרב דניאל עשור 'על פתחה של רומי'. להלן תוכלו לקרוא את תגובת הרב עשור כאשר בתמציתיות - שוב הכנסייה מסלפת פירושים על ידי הוצאתם מהקשרם המלא ובזדוניות משתמשת בשקריה כדי להונות את הציבור. יקרא הציבור וישפוט!!!
ושוב אנו עונים להתקפת הכנסייה היהודית משיחית והפעם על הרבי מלובביץ'. הם טוענים שיש"ו ראוי להיקרא משיח יותר מהרבי ואנחנו שוללים את הטענות שלהם מתוך הפסוקים שהם בעצמם מביאים כראיות. מידה כנגד מידה!!