שפה ברורה - האתר של הרב דניאל עשור

הסברה יהודית אוניברסלית

King David tumb in Mount Zion aconflict between Judaism & Christianity

אתאיזם וגנוסטיקה

מיהו עשיו היום? (רמז - הנצרות) וכיצד ילחם משיח בן דוד באויב האמתי של ישראל

צדיק ורע לו - מדוע זה קורה? תובנות על השגחה פרטית והקושי שאנו עוברים

הרבה פעמים רואים אנשים טובים שסובלים ואנשים מאוד רעים שהכול טוב להם. זה היה אמור להחליש אותנו ברמה הרוחנית ולגרום לנו להתרחק מה'. הרב עשור מראה לנו איך יש עניין שיתהפך הכול לטובה!

שאלות באמונה במציאות האלוקים? אל תחשבו ששמעתם כבר הכול!

להרבה אנשים שאלות בנושא מציאות האלוקים, מי ברא את העולם, מי ברא את אלוקים, האם מציאות האל מתחברת למדע או סותרת אותו, מי המציא את האתאיזם ולמה. על שאלות רבות אלו ועוד עונה הספר 'יש אלוקים' של שלמה ד.י, ששמו נכתב כאנטי תזה ל'אין אלוקים' של דוקינס

מדינת ישראל מאבדת את זכותה להתקיים כאשר היא מנסה להחריב את עולם הישיבות בגזירת גיוס

הרב דניאל עשור מזהיר ומעורר מפני הבגצ שמנסה להרוס את עולם הישיבות, מוחה על חילול קברי מלכי בית דוד בהר ציון, על הסיוע של הקרן לידידות למשפחות חרדיות ולא חרדיות נזקקות, שזה איסור דאורייתא, ובעיקר מבהיר על זכותה של מדינת ישראל להתקיים שפגה כשהיא מנסה להחריב את עולם הישיבות.

נצרות

מדוע הוותיקן רוצה להשתלט על הר ציון ועל קבר דוד וכיצד?

הרב עשור מסביר את הקונפליקט והמאבק האמתי בהר ציון וכיצד הוא בעצם תוצאה של מהלכים פוליטיים בינ"ל של הוותיקן בניסיון להשתלט על הר ציון ולמה. צפו!

האם היו שתי רשויות חלילה בעקדת יצחק? מיהו מלאך אלוקים שעצר את אברהם?

לנוצרים פרשנות משונה לגבי עקדת יצחק - הם טוענים שיש רשויות בשמיים ושהמלאכים הם לא רק משרתים של אלוקים אלא חלילה גם האלוקות בעצמה. הרב עשור עונה לפרשנות הזו ומקעקע אותה מכל וכול בפרשנות נפלאה והסבר מדהים על עקדת יצחק. אחד היה אברהם. ה' אחד.

הרב דניאל עשור מוחה נגד ריקודים של יהודים חרדים לכבוד האפיפיור

בזמן ספירת העומר התשע"ז הופיעה קבוצה של יהודים חרדים אצל האפיפיור ברומא בשירה וריקודים. הרב עשור עלה לשידור ברדיו קול ברמה ומחה נגד התופעה של הערכה לאדם שהוא סמל לעבודה זרה של הדור שלנו ושהוא בעצמו נעבד עבודה זרה. אין ללחוץ לו יד, או לדרוש בשלומו, קל וחומר שאין לרקוד לפניו בליווי מוזיקלי בספירת העומר ולשיר לו "ימים על ימי מלך תוסיף"

שאלות שלנצרות אין תשובה עליהן

אנו מעלים מספר שאלות חשובות שנוצרים אינם יכולים לענות עליהם

לקיחת כספים מהקרן לידידות איסור דאורייתא.

רבי שמעון בר יוחאי אמר על מלכות אדום - כל שעשו לעצמם עשו. האם מותר לקחת כספים מהנוצרים האדומים המעוניינים לנצר את עם ישראל דרך כספים אלו? חשבון נפש נוקב ערב לג בעומר התש"ע

סוף סוף זה יצא לאור! דוקו דרמה באנגלית על חייו ופועלו של הרב דניאל עשור - מומלץ!!

הקרן לידידות - מה מניע נוצרים אוונגליסטים לתרום מיליארדים ליהודים בישראל - כל האמת הכואבת PDF להורדה

מליארדי נוצרים אוונגליסטים תורמים למדינת ישראל מידי שנה פי שניים יותר מאשר לכל מדינות העולם כולו יחד. מדוע? מהו המניע האמיתי של "הרב" יחיאל אקשטיין להיות הצינור המוביל במדינה לתרומות אלו? מה היקף התופעה? הנוצרים האוונגליסטים רוצים בהתנצרות קולקטיבית של עם ישראל בארצו - כפי שמנבאות (לשיטתם) נבואות אחרית הימים שלהם, המתחזה לרב - יחיאל אקשטיין הוא נוצרי מאמין ממוצא יהודי שמתחזה לרב בגיבוי התיאולוגיה הנוצרית והיקף התופעה הוא פשוט מחריד לחלוטין. pdf של מאמרים, פסקי רבנים וציטוטיו של אקשטיין לצפיה.

מדוע נצרות היא עבודה זרה ומדוע אסור לקבל כספי נוצרים

הרב דניאל עשור מסביר על פי כל גדולי ישראל לדורותיהם, גדולי ישראל האמתיים, ומתייחס לפסיקת הרבנים מלמד, סתיו ורבינוביץ'

מהו הרסטורשיין (שיבה-restoration) של יש"ו, כיצד מקשרים אותו הנוצרים לשיבה לציון והתרמית הנוצרית בנושא

מאמר של הרב דניאל עשור בעניין האמונה הנוצרית האוונגליסטית המכונה בשם "הריסטוריישין" (restoration - השיבה) שמשמעותה היא השיבה של יש"ו בביאתו השנייה בעתיד ואמונתם המקבילה ב"ריסטורייישן אוף ישראל" אשר משמעותה האמתית איננה חגיגת "שיבת ישראל לארצו" במובן הגשמי בלבד, אלא סמל מובהק לכך שסוף סוף החל התהליך הנבואי ההדרגתי לפיו ישראל חוזרים עתה אט אט לאמונה האמתית, שאחריתה הוא קבלתו של יש"ו עליהם כאלוהי ישראל!

יהודיה שרצתה להתחתן עם בן של כומר וחזרה בה לאחר קריאת הספר 'על פתחה של רומי'

מה גורם ליהודייה ישראלית לרצות להתחתן עם בן של כומר? האמת שהיא פשוט לא ידעה. היא יצאה עם בחור נחמד ונסעה להכיר את ההורים שלו בחו"ל ואז גילתה שהוא בעצם לא כל כך יהודי והוא גם בן של כומר.

מערבולת רוחנית

סרטו הדוקומנטרי של יובל עובדיה על סיפור חייו של הרב דניאל עשור

הר ציון - הוכחות ארכאולוגיות, קונספירציות ועוד במקום הקדוש בו נקבר דוד מלך ישראל ויהודה

קונספירציות הן דבר של מה בכך בהר ציון. יש מאבק קשה של הכנסייה הקתולית שחולשת על 80% מההר מול קומץ של יהודים שמתעקש לשמור על נקודה קטנה יהודית בהר - הציון הקדוש של קברו של דוד המלך. מדוע נלחמת הכנסייה? מה באמת יש בהר? האם זהו ציון קברו של דוד מלך ישראל (ויהודה)?! על כך ועוד בסיורו המדהים של הרב יעקב סיביליה בציון הקדוש

The Center for Jewish Education and Assimilation Pervention

To the Jewish Community - End of Time

QUESTIONS THAT CHRISTIANITY CAN NOT ANSWER

Spiritual Turbulence

כתות נוצריות

זוג יהודים מבוגר - מנהיגי כת עדי השם בברזיל עזבו את הכנסייה שלהם והנהגתה לאחר קריאת הספר 'על פתחה של רומי'

זוג יהודים מבוגר שהגיע לישראל לביקור הפתיע את משפחתו היהודית שגילו שהם מנהיגי כת עדי השם בברזיל. הם קיבלו את הספר 'על פתחה של רומי' באנגלית והחלו לקרוא אותו בארץ. התוצאות היו מרחיקות לכת...

שונות

מי שרוצה גאולה צריך לבקש את מלכות ה', מלכות בית דוד ואת בנין בית המקדש

האם יש קונספירציות בישראל בהר ציון ובקבר דוד המלך? מי מחולל אותן? מה היא ארכאולוגיה ממומנת ומה תפקידה בעיר העתיקה בירושלים? מה מתכנן הוותיקן לעשות עם ירושלים? האם תרבות מצרים קיימת בימינו והיכן?

חנוכה - מה היה המאבק בין עשיו ליעקב? מה היה המאבק בין היוונים ליהודים? מהו המאבק בימינו?

על מה נאבקו עשיו ויעקב? מה היה פך השמן שניסו היוונים לטמא? על מה עלינו להיאבק היום? יהדות מול אתאיזם וכפירה, אמונה וקיום התורה והמצוות מול כפירה או אי קיום תורה ומצוות וגם על העל-טבע

אמונה, התמודדות ושורשי נשמות על פי הזוהר ומקורות קבלה נוספים

מיהן נשמות הערב רב? מדוע הן קשורות קשר אמיץ עם מפעילי סדר עולמי חדש? מה רבי שמעון בר יוחאי אומר עליהן? עם מה מתמודדים כרגע נשמות עם ישראל? מהי הדעת? על זאת ועוד בהרצאה מרתקת זו

היכל התמורות - מהו היכל התמורות? מהי האשליה של היצר הרע?

כיצד פועל החילוף בין בן המלך ובן השפחה בהיכל התמורות וכיצד ניתן לנצח את היצר הרע? מהו תפקידו של משיח בן דוד וכיצד יגבור על היכל התמורות? כיצד כל זה מתקשר לסדר עולמי חדש?

המלצות של גדולי ישראל על הרב דניאל עשור

אסלאם

איך זה קורה שכבר לא פוחדים להתבולל עם אסלאם?

מאמצי המחיקה של הזהות היהודית בישראל על ידי גורמים שמעוניינים לבולל את עם ישראל ולטשטש את הזהות היהודית נושאים פרי. פוסט כואב של אב חילוני שבתו התאהבה בערבי שהסתיר את זהותו חושף שוב את המגמה של גורמי השליטה בישראל (תקשורת, הרשות השופטת, עמותות ממומנות וכו') להרוס את הזהות היהודית בישראל. עבור האסלאם המלחמה הזו היא עוד סוג של לחימה מול האויב היהודי, כאשר מתחת לפני השטח הקונפליקט היהודי ערבי חי ונושם. המטרה - להוכיח לעצמם ולעולם שהאסלאם הוא דת האמת (חלילה) וששיבת ישראל לציון אינה סותרת את הקוראן.

הסברה כנגד ההסתה - ניתן לשכנע את הערבים לא לפגוע ביהודים

נעה חסיד - חסידת אומות עולם - מסבירה שיש לה את הכלים לעצור את ההסתה הערבית באמצעות הסברה שמתאימה להם. היא הקימה מרכז לשלום ומוכנה ללמד את הנושא. מיהי ומהם עקרונותיה?

נשים יהודיות מתאהבות בפלסטינאים, מתאסלמות, ועוזבות את הבית כדי לחיות בשטחים (תמונה מהסרט ובאתר מאקו)

בסרטון הבא מוצגים סיפורי 'הצלחה' של נשים יהודיות שהתאסלמו והקימו משפחה עם ערבי. הן מאמינות באסלאם, הן צנועות, הן מאוהבות, הן רוצות שלום. מה אם כן האמת? האם ניתן למנוע את התופעה בשורשה בדרך של הסברה? וגם: האם האם ניתן לגשר על הקונפליקט היהודי - מוסלמי בדרך של התבוללות או שבעצם זוהי נקודה שבה ניצח האסלאם את היהדות במאבק בין שתי הדתות? ומה מקומה של התקשורת הישראלית בפתרון השאלות הללו.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA